הלל צור

דף הבית >  הלל צור
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


שנת הקמת ביה"ס: 1985
מס תלמידים תשע"ט: 620

"בית ספר שוחר תרבות בשבילי הגישה ההומניסטית"

הבטחה חינוכית:


דמות בוגר בית הספר הינו אדם בעל הון תרבותי רחב ואיכותי הלומד דרך למידה משמעותית ומצטייד בארגז כלים תרבותי המאפשר לו להסתכל על התרבות בצורה נכונה ומושכלת תוך כדי הבנת תובנות אמנותיות. בוגר בעל הון אנושי, אוהב אדם בעל ערכים של נדיבות מוסרית ואזרחית. בוגר אוהב אדם וסביבה. שלושה מוקדים: אומנויות - קיימות סביבתית - מוסר ואזרחות. בוגר שמצד אחד צרכן נבון של תרבות, שיודע להתבונן בתערוכות והצגות באופן מושכל ומתוך הבנה וידע. עם זאת מצד שני אדם המאמין בערכים של שיויון. אדם שהתנהגותו איכותית, מכבדת, אכפתית ובעל אחריות מוסרית אישית לחברה.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

הגישה ההומניסטית מאמינה שכולם שווים. אנו מחנכים את התלמידים שאדם שוחר תרבות הוא אדם שהינו קודם כל אדם מוסרי ולאחר מכן צרכן תרבות איכותי. בבית הספר עוסקים מדי יום באקלים החברתי לאור הגישה המתייחסת אל כלל באי בית הספר כשווים. גישה המשפיעה באופן חיובי על האקלים הבית ספרי. התוכנית מוטעמת בתוכניות העבודה במקצועות השונים. נושאי לימוד חדשים בתחום האומנויות כמו מחזאות או יוצרים אומניים. קשה להפריד את הייחודיות מליבה הבית ספרית כי היא משולבת בה.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

אנו עובדים בצמידות למכון לחינוך מתקדם בסמינר הקיבוצים. ההורים חלק בלתי נפרד מפיתוח הייחודיות הבית ספרית ומשולבים בתוכנית הלימודים הבית ספרית הנגזרת מהתוכנית הייחודית. משתפים פעולה עם מוזיאון נתניה בנושא תוכנית אוצרות, יוצרים ופועלים יחד עם היכל התרבות העירוני, וכמובן משתפים פעולה עם בית יד לבנים, וגופים עירוניים נוספים. 

מימד ארגוני

מימד ארגוני

כחלק מהפלטפורמה הבית ספריית ניתן לציין שלוש מסגרות: הבניית קבוצת מורים מובילי תרבות, פיתוח קבוצת תלמידים מובלי תרבות וקבוצת הורים מובילי תרבות.
במערכת השעות אנו יוצרים למידה רב גילאית במסגרות רבות ושילוב בין שני תחומי דעת כמו תאטרון ועברית, אומנות ותרבות ישראל, מדעים ועברית.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

השתלמות של צוות המורים מידי שנה על ידי המכון לחינוך מתקדם. תוכנית לחניכת מורים חדשים מידי שנה. שילוב סטודנטים ממכללת לוינסקי. כל צוות המורים והעובדים הוא הון אנושי אחד, המזמן למידה שונה.

איים של חדשנות:

בית הספר היחידי בארץ שהינו שוחר תרבות.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:איימי לוי
טלפון:09-8843536
טלפונים נוספים:09-8843894
טלפון נייד:052-6608098
פקס:09-8843894
דף פייסבוק:לחץ כאן
כתובת:סוקולוב 27 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.JPG 2.JPG RAN_2732.JPG RAN_4350.JPG RAN_4361.JPG RAN_4365.JPG RAN_4370.JPG RAN_4372.JPG RAN_4384.JPG RAN_4395.JPG RAN_4422.JPG RAN_4439.JPG RAN_4442.JPG