דבורה עומר

דף הבית >  דבורה עומר
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


"למידה פורצת מסגרות"
שנת הקמה של בית ספר: 2013
מספר תלמידים תשע"ז:  446
 

הבטחה חינוכית:


למידה רלוונטית מתוך חדווה ויצירתיות

בבסיס התפיסה החינוכית של בית הספר, עומדת ההבנה כי התלמידים זקוקים להזדמנויות שונות, למשאבים שונים ולגישות חינוכיות שונות כדי לממש את יכולותיהם. בית חינוך דבורה עומר מאפשר לתלמידיו למידה הרלוונטית לחייהם, המערבת מגוון רחב של התנסויות וכלים בכיתות לימוד ייעודיות ומיוחדות. התלמידים חווים עשייה חינוכית שחורגת מתחומי הידע והדעת המוצעים בתוכנית לימודים רגילה. אנו שמים במרכז את החזקות של התלמיד, על מנת להובילו להישגים אישיים ולימודיים גבוהים, לפיתוח מנהיגות ומצוינות.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

יצירת תהליכי למידה והוראה המותאמים לכל ילד

העשייה החינוכית בבית הספר מתקיימת על פי תכנית לימודים מתפתחת וגמישה הכוללת מעגלי חובה ומעגלים של בחירה, שיעורי העשרה והעמקה המחברים ומשלבים בין תחומי דעת וידע שונים. תכנית הלימודים שלנו נותנת מענה לייחודיות של התלמידים ומזמנת תהליכי למידה המקדמים את ההתפתחות הרגשית, הקוגניטיבית, החברתית והערכית שלהם. בנוסף, קיימות בבית החינוך מסגרות בהן, התלמידים הבוגרים חונכים את התלמידים הצעירים. מסגרות אלה תורמות לחיזוק תחושת המסוגלות, החברות, והערבות הדדית הבית ספרית.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

דבורה עומר, עם הלב והפנים לקהילה

בית הספר, היושב בליבה של שכונה מתפתחת, תופס עצמו כחלק בלתי נפרד, משפיע ומושפע מהקהילהמעגלי הקהילה השונים הינם חלק אינטגראלי ממערך העשייה החינוכית השוטפת, הבאים לידי ביטוי בשותפויות שונות של מיזמים המובלים בהנהגתם של ההורים, ההנהלה והצוות החינוכי.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

שילוב תחומי לימוד ועידוד פעילויות רב גילאיות  

תלמידי כל השכבות נהנים מתחומי לימוד והעשרה מגוונים כמו שיעורי חקלאות, תיפוף, תיאטרון, כתיבה פרופסיונאלית ופיתוח חשיבה מתמטית שנטמעים במערכת השעות. בית החינוך פועל לקידום פרויקטים המשלבים מספר תחומי לימוד, ופעילויות רב גילאיות, מאפשר ומעודד חשיבה יצירתית ושילוב מתודות הוראה מגוונות עם מסגרות למידה גמישות.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

צוות הוראה איכותי ומסור שמאמין ביכולת של התלמיד להגיע רחוק

הצוות החינוכי שלנו מאמין בקידום למידה רלוונטית לכל תלמיד ותלמיד, המדגישה פיתוח הבנה מעמיקה של תכנים והקניית יכולות חשיבה גבוהות, לצד פיתוח מיומנויות חברתיות וכישורי חיים. אנו שמים דגש על התפתחות מקצועית ואישיותית של העוסקים בעבודת ההוראה ומאמינים כי מורה מקצועי הוא מורה בעל יכולת השפעה עמוקה.

איים של חדשנות:

הופכים מצוינות למסורת

חזקות התלמיד הינן הבסיס בראייה החינוכית פדגוגית של בית הספר, ומהוות את התשתית לפיתוח מנהיגות אישית- חברתית ולפיתוח מצוינות. בבית החינוך יש מתקני לימוד ייחודיים המתקיימים בסביבות למידה מגוונות פנים כיתתיות וחוץ כיתתיות: חצר לימודית, חצר חקלאית קהילתית, חדר דיאלוג, חדר אומנות ופיסול, ומעבדת מחשבים שנמצאת בהקמה. כיתות הלימוד שלנו פתוחות לפעילות רב גילאית כמו חד גילאית, ופותחות עולם חדש לקהילה לומדת ומלמדת.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:יעל אבן חן
טלפון:072-2514853
טלפונים נוספים:072-2514852
פקס:072-2514854
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:תאשור 2 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
מצגת 4.jpg מצגת 6.jpg מצגת 10.png RAN_4655.JPG RAN_4686.JPG RAN_5694.JPG