ביאליק

דף הבית >  ביאליק
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


"מרחב לצמיחה - למידה חוץ כיתתית"
שנת הקמה של בית ספר: 1950
מספר תלמידים תשע"ט:  376
 

הבטחה חינוכית:


אנו מטפחים חברת ילדים פעילה ומעורבת בבית הספר ובקהילה.
תוך כדי פיתוח היכולות האישיות של התלמידים תוך הטמעת ערכים הומניסטיים, דמוקרטיים, אהבת האדם והארץ. כל זאת תוך טיפוח האקלים הבית ספרי והפיכת בית הספר למרחב הזדמנויות לצמיחה וללמידה.
בית הספר מפתח תוכנית לימודים המבוססת על למידה חוץ כיתתית, מתוך הבנה כי שילוב חיי התלמידים במרחבים השונים מצמיח למידה.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

בית הספר מהווה מרחב הזדמנויות ללמידה מאתגרת , מחוץ לחלל הכיתה - ללמידה חוץ כיתתית. לאחר הטמעת החומר בכיתה, התלמידים יצאו לחקור את הסיטואציות האמתיות בשטח בית הספר, בשכונה בעיר ובחוף הים.  במסגרת תוכנית הייחודיות פיתחנו את הפרויקט "האדם והים", תוכנית ייחודית פורצת דרך, המדגישה את החינוך למודעות חברתית סביבתית המשלבת חקר הים וסביבתו ופעילות גלישה.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

בית הספר שם דגש על שילוב הקהילה כחלק מתפיסת הייחודיות, המדגישה חינוך למודעות חברתית וסביבתית. אנו מקיימים ימים קהילתיים, שבהם כל קהילת בית הספר לוקחת חלק, בנוסף תלמידי בית הספר פעילים בהדרכת הקהל במוזיאון נתניה, ומעודדים את תלמידנו לפעילות אזרחית התורמת לחברה.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

בביאליק נעשים מאמצים לנתב את כל המשאבים הבית ספריים בכללם המשאבים הפדגוגיים, צוותיים, שגרות, תקציבים, ועוד, לשם פיתוח הייחודיות ושמירה על איכות הסביבה. אנו יוצרים איגום משאבים כדי למנף את מרחבי הלמידה הן ברמה הפדגוגית והן ברמה היצירתית.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

כל הצוות הבית ספרי רתום לתהליך פיתוח ייחודיות ולוקח בו חלק פעיל. נבנו תלב"סים בכל תחומי הדעת והם מיושמים על ידי המורים במהלך שנת הלימודים.

איים של חדשנות:

מרחבים מותאמים ללמידה חוץ כיתתית - כגון חצר ביה"ס, מוזיאון נתניה וכמובן תוכנית ה"אדם והים" - למידה חוץ בית ספרית המתקיימת בחוף הים הסמוך, בשילוב גורמים ירוקים ובית ספר לגלישת גלים. 

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:עדי בירן
טלפון:09-8626671
טלפונים נוספים:09-8623038
פקס:09-8829585
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:ביאליק 17 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 15.JPG 17.JPG 18.JPG 20.JPG 21.JPG