אורות רש"י

דף הבית >  אורות רש"י
חמ"דיסודי
 
 

שם הייחודיות:


"באמונה באהבה ובשמחה - נוסיף קדושה"
שנת הקמה של בית ספר: 1960
מספר תלמידים תשע"ט:  436
 

הבטחה חינוכית:


מטרת הצוות החינוכי בתלמוד התורה, לחנך את ילדינו, לאהבת ה', לאהבת ישראל, לאהבת התורה וארץ ישראל. הטמעת הערכים, מושגת ע"י צוות המלמדים והמחנכות - צוות צעיר, חדור מטרת שליחות, מסירות ואהבה אין סופית לתלמידים.
צוות החי "בחיים עצמם " את התורה ואת הערכים אליהם הוא שואף להטמיע בתלמידים. אנו מתפללים לזכות שתלמידינו יהיו בבחינת יראי שמים, תלמידי חכמים, מלאי בדעת ה' ומצוינים במידות טובות.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

תוכניות הלימודים מבוססות ע"פ מודל "מוח לב ויד". אנו משתדלים להביא לידי ביטוי את חווית החיים בלימוד התורה ע"י שימוש במירב האמצעים (תקשוב, אומנות, מוסיקה ותוצרי ילדים) כדי לחבר את התלמידים לנותן התורה, למצוות ולערכים הנלמדים בכל שיעור. במסגרת מקצועות החול מוטמעת הלמידה גם ע "י משחק ויצירה. מדדי ההצלחה של התלמידים באים לידי ביטוי גם בתעודה חברתית מידתית.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

התלמוד תורה הוקם ע"י הגרעין החינוכי במטרה לקרב את אוכלוסיית שכונת נורדאו (תלמידים והורים) לאבינו שבשמים,לחיי תורה וקיום מצוות. בפועל העשייה החינוכית הובילה לתפיסת התלמוד תורה כאבן שואבת לכלל תלמידי העיר נתניה.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

הארגון עובד בהיררכיה ברורה מהמנהל עד אחרון התלמידים. המסרים והתהליכים מועברים באמצעות תהליכים מקבילים :מנהל,צוות ניהול, חדר מורים, תלמידים. שגרת העבודה בתלמוד תורה בנויה על הדרכת כל הצוות בתחומים שונים בהתאם לייחודיות. הארגון עובד מתוך אמון מלא ומרחב מקצועי לכל איש צוות על מנת להביא לידי ביטוי את מירב החוזקות של הצוות הנפלא והמקצועי.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

את הצוות מוביל הרב יאיר הרצברג, בעל ניסיון חינוכי וניהולי עשיר. הצוות נבחר בקפידה ע"י המנהל ורב הגרעין -הרב יוסיפון, על מנת להוות מודל שיופנם לתוך ליבם של התלמידים. הצוות מכוון מטרה ליעדי התלמוד תורה, ולבניית אווירה ומרחב המאפשרים התפתחות רוחנית ומקצועית בתלמידים.

איים של חדשנות:

בניית זהות של ילד יהודי- בניית עולם המצוות והמידות בתלמידים. תוכנית חברתית מורחבת לפיתוח אקלים מיטבי. תוכנית העצמה- חוג לכל ילד במסגרת התלמוד תורה ע"פ החוזקה והניגון שלו. העצמה והשקעה של הצוות.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:שמעון לוי
טלפון:09-8650488
טלפונים נוספים:09-8351732
פקס:09-8852277
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:אריה לייב יפה נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG