רועי קליין

דף הבית >  רועי קליין
חמ"דיסודי
 
 

שם הייחודיות:


"יזמות בראי ההלכה"- "כל אחד יכול ליזום, כל אחד יצעד קדימה..." (טום פיטרס 1995)
שנת הקמה של בית ספר: 2009
מספר תלמידים תשע"ט:  646

הבטחה חינוכית:


אמונה שהחינוך ליזמות כבר מגיל צעיר טומן בחובו למידה משמעותית וחווייתית תוך הטמעת מאפייני היזם.
אנו מאמינים כי מאפייני היזם חשובים להצלחה בחיים וככל שנקדים לחשוף אותם לחינוך ליזמות, כך נצליח לגדל דור של אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם ושואפים להטביע חותמם. הבטחה זו נגזרת מחזון בית החינוך: "טיפוח סקרנות, יוזמה חדשנות ומצוינות-ביטוי אישיותם הייחודית וכישוריהם של תלמידים ואנשי צוות(מתוך חזון בית החינוך)

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

המורים קיבלו הכשרה במשך שנה סביב יחודיות זו. בבית החינוך בעלי תפקידים ייעודיים לתמיכה בהובלת התוכנית. ישנו צוות פיתוח המלווה את הנושא.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

בבית החינוך מתפתחת תכנית לימודים מבוססת יזמות בדסיפלינות השונות. התוכנית מאפשרת לתלמיד להתנסות באתגרים קוגניטיביים ובמפגש עם תפקודים יזמיים. ציר העבודה מתבצע סביב המשולש היזמי.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

מתוכננים מספר מפגשים של הצוות וההורים לקידום הייחודיות. ההורים משולבים כמומחה תוכן בנושאים יזמיים שונים. מתקיים יריד יזמות שנתי בו מוצגות היוזמות של תלמידי בית החינוך. מתקיים קשר רציף עם בית ספר משגב כבית ספר מלווה.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

בבית החינוך מתקיימת תרבות בה מעודדים מורים ליזום. מתקיימים מפגשי עבודה ופיתוח של כל המנחים אחת לשלושה שבועות.הילדים לומדים בקבוצות קטנות. לכל קבוצה יש מנחה מצוות ההוראה. הוקמה חממה יזמית בה מפתחים חומרי למידה ועבודה תומכי ייחודיות תוצרת הבית.

איים של חדשנות:

הוצאה לפועל של יוזמות תלמידים, סביבה לימודית תומכת ייחודיות.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:אלישיב סגל
טלפון:09-8341102
פקס:09-8622055
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:הרטום 35 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 10.JPG 11.JPG 13.JPG