ישורון

דף הבית >  ישורון
חמ"דיסודי
 
 

שם הייחודיות:


"חשיבה יצירתית - חשיבה מחוץ לקופסא"
שנת הקמה של בית ספר: 1960
מספר תלמידים תשע"ט: 617

הבטחה חינוכית:


בעולם של מציאות גלובלית דינמית ומשתנה אוצר הידע נגיש לכלל הלומדים ויחד עם זאת משתנה ומתחדש במהירות. חשוב לנו כמערכת חינוכית להכין את תלמידנו לקראת יציאתם למרחבי החיים מצוידים בכלים של חשיבה ואסטרטגיות למידה, להתמודדות עם מגוון האתגרים הניצבים בפניהם. אנו מובילים את תלמידנו לרכישת אוצר הידע בדרך של למידה משמעותית ופיתוח חשיבה יצירתית, תוך גילוי הכוחות הטמונים בכל תלמיד, בהלימה לאינטליגנציות השונות.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

הייחודיות הבית ספרית מוצאת ביטוי בכלל ההיבטים הפדגוגיים המתרחשים בבית החינוך, דרכי ההוראה מגוונות ומשמעותיות והן מתרחשות בכיתה ומחוצה לה, הלמידה הינה רב תחומית ורב גילאית.

על רצף זה גם דרכי ההערכה מגוונות ומאפשרות לכל תלמיד להביע ולהציג את ייחודיותו ואת הניגון האישי שלו בפני כלל התלמידים והצוות החינוכי.

בבית החינוך אפשרויות טכנולוגיות מתקדמות: חוגי העשרה ברובוטיקה, טבלטים, שימושי מחשב  ועוד.

המרחבים הבית ספריים חושפים את התלמיד ליצירתיות תוך מסע של גילוי חקר ולמידה ומאפשרים למידה משמעותית ושיח קבוצתי.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

מורה בינוני אומר, מורה טוב מסביר, מורה מצוין מדגים, מורה מושלם מעורר השראה" (וויליאם ארתור וורד). בבית החינוך המורים אכן מעוררי השראה, מפתחים כלים לעידוד ופיתוחה יצירתיות, מלמדים דרכי הבעה מגוונות, מעשירים את עולמם הפנימי של התלמידים בדרכים מקוריות, מפתחים סקרנות אינטלקטואלית ומוטיבציה ללמידה. ולראיה במהלך חמש השנים האחרונות, שלוש מורות מבית חינוך "ישורון" זכו בתואר "המורה המצטיינת" של נתניה

מימד קהילתי

מימד קהילתי

בית חינוך ישורון הוא משפחה לכל הבאים בשעריו, ההתנדבות הינה חלק מהתרבות הארגונית ומהחינוך לערכים אותם סופגים תלמידנו במהלך לימודיהם. בית החינוך מאמץ את מועדון "עמך" מועדון לניצולי שואה. כמו גם את בית ספר "גוונים" לחינוך מיוחד. מידי חודש אוספת סיירת החסד מצרכים שהביאו התלמידים והם נארזים ובשיתוף פעולה עם עמותת חסד יהונתן מחולקים למשפחות נזקקות. הנהגת ההורים שותפה מלאה לקידום האקלים החינוכי המיטבי, איכות החיים ורווחת התלמידים ע"פ רוח בית החינוך.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

בבית החינוך צוות המוביל את נושא החשיבה היצירתית, הצוות כולל אנשי הנהלה  ומורים  מתחומי דעת שונים ושכבות גיל שונות על מנת להצליח לבסס תהליך מערכתי כולל. הצוות נפגש אחת לשבועיים לומד, עוסק ומפתח אתה ייחודיות. זו השנה השנייה בה  צוות המורים משתלם בנושא  במסגרת ההשתלמות הבית ספרית .בשנה האחרונה פותח חדר משחקים ע"י צוות מורים מבית החינוך , מקום המאפשר לתלמידים לפתח חשיבה יצירתית במגוון תחומים ודרכים.

איים של חדשנות:

אסטרונומיה וחקר חלל- מצוינות במדעים השתתפות בחידון ארצי

תלמוד ישראלי- מצוינות במשנה

נבחרת במתמטיקה – שיטת רבי חייא תלמידים מלמדים תלמידים.

פדגורו- תכנות בטאבלטים.

רובוטיקה- בניית רובוטים.

למידת חקר במדעים בחווה החקלאית

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:שרית כהן
טלפון:09-8825711
טלפונים נוספים:09-8627538
פקס:09-8623058
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:ההסתדרות 15 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
כשאתה משנה את הצורה שבה אתה מסתכל על הדברים, הדברים משתנים" ויין דייר 1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 9.JPG 10.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG