אביחי

דף הבית >  אביחי
חמ"דיסודי
 
 

שם הייחודיות:


"מופת בדרך ארץ"
שנת הקמה של בית ספר: 2014
מספר תלמידים תשע"ט:  427

הבטחה חינוכית:


בית חינוך אביחי מחנך את תלמידיו לאורח חיים דתי להעמקה בתורת ישראל ולחיזוק האמונה בקב"ה, להיות אנשי נתינה וחסד אוהבי הארץ והמדינה.
בית חינוך אביחי שוקד על פיתוח תלמידיו לאחריות וסקרנות ,לקידומם כלומד עצמאי ולפיתוח חשיבה מתמטית גבוהה. בית החינוך, הינו בית ספר מופת לקידום מצויינות לימודית בתחומי המתמטיקה והמדע. בית חינוך אביחי מעשיר את תלמידיו גם במוזיקה ובאומנות בשילוב מתמטיקה.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

הצוות המצומצם באביחי פועל כמשפחה השותפה בקידומו ובטיפוחו של ילדם הפרטי. עם צוות ההוראה משולבת בת שרות וכן מתנדבות וכולם שוקדים על קידום פרטני של כל תלמיד ותלמיד.
כל צוות בית הספר מתכנס לקבוצות חשיבה ומשתתף בכל השתלמות שרלוונטית לקידומו המקצועי האישי וכן לקידום התחומי הייחודיות הבית ספרית.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

בית החינוך הינו בתהליך צמיחה והתהוות. את מקצועות המתמטיקה והמדעים מלמדים מורים שהוכשרו ללמד בחטיבה העליונה. מספר השעות מוקדש למקצועות אלו גדול יותר מהמקובל.
את מקצוע המתמטיקה מובילה רכזת המסייעת לכל הצוות בשילוב המתמטיקה בתחום ההוראה שלהם.

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

תוכניות הלימודים באביחי בכל תחומי הדעת משלבים את החשיבה המתמטית והגישה המדעית. הפעילויות החינוכיות לשיפור האקלים הבית סיפרי משלבות בתוכן למידה מתמטית. ההוראה בכל תחומי הדעת מתוקשבת.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

בית החינוך הינו בתהליך צמיחה והתהוות. את מקצועות המתמטיקה והמדעים מלמדים מורים שהוכשרו ללמד בחטיבה העליונה. מספר השעות המוקדש למקצועות אלו גדול יותר מהמקובל. את מקצוע המתמטיקה מובילה רכזת המסייעת לכל הצוות בשילוב המתמטיקה בתחום ההוראה שלהם.

איים של חדשנות:

העשרה מוזיקלית ושיעורי אומנות בהקשר לחנוך המתמטי מדעי.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:יפה רכאח
טלפון:072-2204448
פקס:072-2204033
כתובת:טום לנטוס 31 ליד מתנס ק. השרון נתניה
פנה ישירות לביה"ס
2.JPG 3.JPG 5.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 111.JPG