רבין

דף הבית >  רבין
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


 

"נבחרות של הגשמה עצמית "

  
שנת הקמה של בית ספר: 1999
מספר תלמידים תשע"ט:  617
 

הבטחה חינוכית:


צוות בי"ס "רבין" פועל ללא לאות להגשמת כל שאיפה חינוכית ולכיבוש פסגות של מצוינות בכל תחומי העניין והדעת. ביה"ס מאפשר סביבה חינוכית מקדמת ומפתחת, מבוססת אמונה ובטחון ביכולות. ביה"ס מקדם מטרות של העשרת הידע בתחומי האומנויות , והרחבת ההתנסות במיומנויות חושיות ותנועתיות, זאת ברוח הגישה ההוליסטית המתייחסת לאדם כמכלול. ביה"ס מעודד מימוש כישורים וכישרונות ייחודיים, שואף להישגים ולמצוינות במגוון עשיר של תחומים, ומוביל לקידום שוויון הזדמנויות ומיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד זאת ע"י פיתוח דרכי הוראה מותאמות להתמקדות ביחיד.

ביה"ס מקנה בסיס ערכי יהודי-ישראלי, לחיזוק הזיקה למורשת ולתרבות היהודית באמצעות תכנים מגוונים, לרבות לימודי ארץ ישראל, ספרות, שפה ומסורות יהודיות חובקות עולם .כמו כן, פועל ליצירת מרחבים ייחודיים ללמידה משמעותית ופורצת גבולות.

 

בבית הספר קיימות כיתת ספורט ומגמת התעמלות אומנותית ושחייה.

תלמידי ביה"ס לוקחים חלק פעיל בנבחרות שונות עפ"י כישוריהם וכישרונותיהם

 

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

הטמעת הייחודיות בתחום הפדגוגי באה לידי ביטוי באמצעות: חדשנות חינוכית, דהיינו מודלים פדגוגיים חדשניים המותאמים לתפקודי הלומד במאה ה-21 ובדגש על מודל הנבחרת.  שילוב של פעילויות סנסומוטוריות בשיעורים כחלק מתהליכי למידה משמעותית חוויתית.

 

ביה"ס מקיים דיאלוג בין מחנכים לתלמידים לביסוס הקשר האישי ואיתור חוזקות.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

בית הספר מקיים פעילות עם ספריית "מדיה-טק" הצמודה לבית הספר ובמסגרתה מתקיימים מפגשים לימודיים וחווייתיים.

בבית הספר קיימת גינה קהילתית המזמינה את הורי בית הספר ואנשי הקהילה לעסוק בגידול וטיפוח של ירקות, צמחי תבלין ופרחים. ביה"ס פותח את שעריו ומקיים ימים פתוחים של פעילויות בשיתוף ההורים.

בית הספר מאמץ את המרכז לקשיש הממוקם בשכונה ויוזם פעילויות משותפות סביב חגי ישראל, מעודד קשרי קהילה וחונכות עם אוכלסית ילדים בעלי צרכים מיוחדים, ומקדם קשרי קהילה עם יהדות התפוצות באמצעים טכנולוגים ובפרויקטים משותפים.

 

 

מימד ארגוני

מימד ארגוני

תהליכי העבודה הבית ספריים ממוקדים להטמעת הייחודיות הבית ספרית במערכת השעות, בהיבטים מבניים, בהכשרה והתמקצעות של הצוות החינוכי בדרכי למידה תואמות ייחודיות.

בית הספר מקדם אורח חיים בריא מתוך דאגה לאיכות הסביבה ולנושא הקיימות. בשנה"ל תשע"ט בית הספר הוכר כבית ספר ירוק .

 מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

בית הספר מקיים תהליכי העצמה ופיתוח אישי ומקצועי של מורים לשם קידום עקרונות הפעולה של הייחודיות – נבחרות של הגשמה עצמית, ולשם העשרת עולם הידע של הצוות החינוכי המביאים לשיפור איכות תהליכי הוראה, למידה הערכה.

איים של חדשנות:

הכיתה כנבחרת.

 תוכנית סנסומוטורית ייחודית לשיפור תפקוד גרפו מוטורי


פרטי התקשרות:

מנהל/ת:אורנית ארדיטי
טלפון:09-8872058
פקס:09-7886174
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:רח' הזמיר 18 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28 (1).jpg