נורדאו

דף הבית >  נורדאו
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


"ילדים בוחרים ומלמדים אחרים - הכיתה כנבחרת"
שנת הקמה של בית ספר: 1950
מספר תלמידים תשע"ח:  144

הבטחה חינוכית:


בית הספר "נורדאו" מפתח תלמיד ותלמידה המלמדים ולומדים בשיטת הנבחרות. תלמיד לעיתים מורה צעיר, ולעיתים לומד ממורה צעיר. התכנים שאנו מתמקדים בהם הם תכנים אוריינים, המאפשרים  למידה בסביבה מתוקשבת. הכיתות עשירות באמצעים אור קוליים ובספריה כיתתית מגוונת. סביבת הלמידה שלנו נקייה, נעימה ומטופחת, מעודדת סקרנות.  הצוות החינוכי בונה קשרים אישיים וטובים עם כל תלמיד ותלמידה. 

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

שיטת הנבחרות אותה מפעיל ביה"ס מאפשרת לכיתה לפעול כנבחרת ספורט הפועלת להגיע אל צמרת הטבלה - בהישגיהם הלימודיים. על ידי למידה מתרחבת רבת דיסציפלינות התלמידים לומדים את הנושאים המעניינים אותם במקצועות שונים ומלמדים תלמידים אחרים בשכבה ובשכבות נוספות (דו-גילאי) כל זאת באמצעות שני כלים עיקריים :הכיתה כנבחרת ולמידה מתרחבת בהתבסס על טכנולוגיות חדשניות.

מימד קהילתי

מימד קהילתי

בית הספר מאמין בשיתופ של ההורים בתהליכי הלמידה של הילדים. קיים לימודים מוזיאון, במהלכם התלמידים פוגשים אומנות ומזמינים את הקהילה למפגשים. בית הספר מזמן הורים בשעות אחה"צ לפעילויות העשרה, כגון: מפגשים סביב ספר, מפגש של בני ובנות מצווה, קבלות שבת משותפות ועוד.

מימד ארגוני

מימד ארגוני

שימוש באמצעי לימוד טכנולוגיים וחדשניים בכל המקצועות. למידה מקוונת מתוקשבת וחוויתית, תוך מעורבות פעילה של התלמידים בדרך למצויינות ולהישגים. התלמידים לומדים את הנושאים המעניינים אותם במקצועות שונים ומלמדים תלמידים אחרים בשכבה ובשכבות נוספות (דו-גילאי) כל זאת באמצעות שני כלים עיקריים :הכיתה כנבחרת ולמידה מתרחבת בהתבסס על טכנולוגיות חדשניות.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

הצוות משתלם ומרחיב את היכולות הפדגוגיות. צוות המורים מסור לתלמידים ודואג לטפח קשר עם ההורים. הורים מוזמנים להתבוננות בתהליכים החינוכיים מספר פעמים בשנה.

איים של חדשנות:

בית הספר מפתח יחידת לימוד ייחודית לכל שכבה בנושא "אני ישראלי".תוכנית המשלבת בין מקצועות הלימוד השונים וכן טכנולוגיה מתקדמת. התלמידים שותפים בבחירה של נושאים ייחודיים במסגרת חוגים המתקיימים לאחר שעות הלימודים.

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:שולמית בן עמי
טלפון:09-8351683
טלפונים נוספים:09-8650202
פקס:09-8350985
כתובת:אריה לוין 1 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.JPG 4.JPG 7.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 16.JPG 33.JPG RAN_7547.JPG