חיים חפר

דף הבית >  חיים חפר
ממלכתייסודי
 
 

שם הייחודיות:


"פיתוח לומד עצמאי"
שנת הקמה של בית ספר: 2013
מספר תלמידים תשע"ט:  545
 

הבטחה חינוכית:


היכולת ללמוד באופן עצמאי הפכה לקריטית בשנים האחרונות עבור בני האדם. האתגרים הכלכליים, המקצועיים, המשפחתיים והנפשיים של תקופתינו, מחייבים תשוקה ויכולת ללמוד באופן עצמאי. אנו מאמינים כי בית ספר מחויב לשנות את תפיסותיו הפדגוגיות המיושנות ולצור מבנים ארגוניים חדשים אשר יאפשרו את פיתוחו של לומד עצמאי הלומד עם חבריו בעבודת צוות מבוססת ערכים וידע.

מימד הון אנושי

מימד הון אנושי

הייחודיות גורמת גאווה מקצועית לצוות. הרבה אנשים באים לבקר בבית הספר וללמוד את דרכו המיוחדת

מימד פדגוגי

מימד פדגוגי

הייחודיות הבית ספרית שלנו באה לידי ביטוי בחמישה מימדים: זמן, מקום, פעילות, שותפים והערכה. זמן- רוב השיעורים בבית הספר נמשכים 90 דקות. שיעורים ארוכים מאפשרים העמקה ושיח רפלקטיבי. מקום - בכיתות יש שולחנות עגולים, שולחנות נמוכים ושולחנות עמידה. כך כל ילד יכול ללמוד באופן שמקדם אותו. פעילות- הלמידה בבית הספר מבוססת נושא או פרוייקט. למידה באופן הזה היא רלוונטית יותר לתלמידים ומאפשרת למגוון תפקודי לומד לבוא לידי ביטוי. שותפים- התלמידים שותפים בבחירת חלק מפעילות ההוראה והסטודנטיות שותפות לתכנון של יחידות הוראה. הערכה- בבית הספר מתקיימת באופן קבוע הערכת עמיתים, הערכה עצמית והערכה דיאלוגית.  

 

מימד קהילתי

מימד קהילתי

בבית ספר מתקיימים אירועים בשיתוף ההורים מספר פעמים בשנה. כמו כן בבית הספר פועלים הורים וקרובי משפחה שמתנדבים שעה שבועית קבועה עם קבוצת ילדים לצורך העשרה.
הנהגת ההורים מעורבת בעשייה בית ספרית, מדווחת ופועלת בשיתוף הצוות.  

מימד ארגוני

מימד ארגוני

בבית הספר מתקיימות ישיבות שבועיות קבועות של רכזת שפה עם מחנכות על פי שכבות. הישיבות הללו מוקדשות לחיבור בין תכנית הלימודים לאופן הלמידה המיוחד של בית הספר. בנוסף אנו מקיימים השתלמות בית ספרית שמאפשרת למידה ורפלקציה על תהליכי ההוראה והלמידה. כמו כן מתקיימים מפגשים קבועים בין מורות לסטודנטיות במטרה לקדם יחד את הסביבה הלימודית של בית הספר ולהתאים אותה לייחודיות.

איים של חדשנות:

פרטי התקשרות:

מנהל/ת:דודי פרידמן
טלפון:09-7498427
פקס:09-7719418
אתר אינטרנט:לחץ כאן
כתובת:בני ברמן 4 נתניה
פנה ישירות לביה"ס
1.JPG 3.JPG 5.JPG 7.JPG 9.JPG 10.JPG 12.JPG 14.JPG 16.JPG 19.JPG 21.JPG 30.JPG RAN_2903.JPG RAN_2947.JPG RAN_2990.JPG